Krótkie podsumowanie MŚ Ju Jitsu Madryt 2106

12366326_979401518774686_3107266343549323192_n

Na zakończonych 20 marca 2016 w Madrycie Mistrzostwach Świata Ju-Jitsu zawodników do lat 21 Polska Kadra zdobyła 12 medali: 4 złote, 1 srebrny, 7 brązowych!

Tym imponującym wynikiem Polacy zajęli drugie miejsce w klasyfikacji medalowej Mistrzostw Świata.

Spośród reprezentantów Rybnickiego Klubu Ju Jitsu Sportowego najbliżej zdobycia medalu

była Magdalena Albrecht (w kat.do 70 kg.) która zajęła ostatecznie 5 miejsce po absurdalnej decyzji sędziego.

7 miejsce zajęła Paulina Szumska (w kat.do 55 kg) szkoda bo finał był bliski w drugiej walce z reprezentantką Francji przegrała pomimo wyciągnięcia balachy. Jednakże zawodniczka pomimo zwichnięcia ręki nie odklepała zrobiła to dopiero po gongu no i tym sposobem zrobiła komuś prezent.. W repasażach wygrała jedną walkę a w walce drugiej przegrała z zawodniczką Włoch.

Wszyscy zawodnicy zdobyli bardzo ważne doświadczenie i pokazali zaciętość i wytrwałość GRATULACJE!