Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów oraz OTK Ne Waza

12993621_993739114007593_9068025677863168194_n

Dnia 09.04.2016 w Katowicach odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Ju Jitsu oraz OTK Ne Waza oczywiście nie zabrakło naszego Teamu RKJJS. Zdobyliśmy cztery złote medale, pięć srebrnych oraz pięć brązowych medali. Drużynowo w Juniorach zajęliśmy trzecie miejsce w Polsce. Poniżej wyniki:
Greta Wilczek kat +70 kg brąz
Ponadto startowali Jakub Urbański, Bartosz Przybylski, Kacper Wieczorek, Ewelina Kaczmarek, Ksawery Galiński, Seweryn Sochaj, Oliwier Szczygieł,Wojtek Spieha i Marcin Piechaczek, którzy znaleźli się za podium. Gratulacje dla wszystkich niezależnie od wyniku zostawiliscie serducho na macie a to najważniejsze dla Trenera.

Ponadto Paulina została najlepszą juniorką w Ne Waza. Zawody stały na wysokim poziomie zarówno sportowym jak i organizacyjnym. Gratulacje także dla pozostałych zawodników z innych Klubów którzy zdobyli gratyfikacje medalowe.