O Klubie

Prowadzimy zajęcia dla wszystkich grup wiekowych i na każdym poziomie zaawansowania. Posiadamy dużą ilość osób ćwiczących zarówno dzieci, młodzież oraz dorosłych, którzy zgłębiają tajniki poniższych sportów walki:

•           Ju Jitsu Fighting System
  •           Ju Jitsu Duo System
  •           Ne Waza (BJJ)
  •           MMA (Mieszane sztuki walki)
  •           Judo
  •           Samoobrona

Zajęcia są prowadzone prze wykwalifikowanych i doświadczonych trenerów. Efektywne treningi połączone z profesjonalną kadrą trenerską przyczyniły się do powstania w naszym klubie kadry zawodniczej na wysokim poziomie. Możemy się pochwalić wieloma sukcesami na arenie sportowej w kraju i za granicą. Kilkunastu zawodników RKJJS jest w ścisłej Kadrze Polski .

Treningi odbywają się na sali całkowicie wyłożonej matami w Rybniku: budynek PEC (Stacja wymienników ciepła) za blokiem przy ul.Wandy 17 obok ośrodka Adopcyjno Opiekuńczego (mapka) oraz w SP 34 w Rybniku ul.Reymonta 69, gdzie tajniki Ju Jitsu zgłębiają najmłodsi adepci klubu. Do dyspozycji mamy również wszelkiego rodzaju sprzęt taki jak: worki bokserskie, tarcze, rękawice, piłki fitness, gumowe ekspandery , liny do wspinania oraz siłownię.

W porozumieniu z Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego nr.2 im.św.Jadwigi Królowej Polski w Rybniku prowadzimy klasę sportową o profilu Ju Jitsu Sportowego.

Współpracujemy z licznymi organizacjami i klubami. Organizujemy zawody i obozy sportowe, seminaria, zgrupowania.

Poza działalnością sportową dzięki wsparciu miasta Rybnika od lat prowadzimy profilaktykę dla dzieci i młodzieży wspólnie z Komenda Miejską Policji w Rybniku. Realizujemy następujące programy profilaktyczne:

1. ” Pamiętaj od ciebie zależy jak spędzasz wolny czas”
2. ” Sport?Tak!!!Alkohol?Nie!!!”
3. ” Wakacje na sportowo bez alkoholu”

ZAPRASZAMY SERDECZNIE WSZYSTKICH NA ZAJĘCIA