Samoobrona dla kobiet

W dzisiejszych czasach pęd życia wymusza na kobiecie ciągłą aktywność i samodzielność (praca zawodowa,wyjazdy służbowe i prywatne itp.). W tej codziennej pogoni mogą zdarzyć się okoliczności, kiedy niespodziewanie zostajesz narażona na konfrontację z niebezpiecznymi sytuacjami. Warto wiedzieć jak się wtedy zachować i co zrobić kiedy wokół nie ma nikogo kto byłby Ci w stanie pomóc i jesteś zdana tylko na siebie.

Zajęcia samoobrony oparte na technikach Ju Jitsu są rodzajem treningów dedykowanych specjalnie dla kobiet, na których w sposób prosty i naturalny nauczysz się jak opanować swoje emocje i wyjść z sytuacji zagrożenia.

Trening jest wszechstronny i kompleksowy. Połączenie technik samoobrony z elementami Ju Jitsu jest celowe i doskonale sprawdza się wśród kobiet ponieważ uczy jak wykorzystać słabsze warunki fizyczne. Integralną częścią każdego treningu są ćwiczenia ogólnosprawnościowe wzmacniające cały organizm.

Korzyści uczestniczenia w zajęciach:

  • nauczysz się obrony w sytuacji zagrożenia
  • poprawisz kondycję i sylwetkę
  • zwiększysz pewność siebie
  • rozładujesz napięcie i uwolnisz się od stresu

Na naszych treningach panuje zawsze przyjazna atmosfera a poprzez wzajemną motywację pokonujemy szybciej swoje słabości.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKIE PANIE , NIE OBAWIAJ SIĘ, DASZ RADĘ!